Головна » 2019 » Травень » 20 » Відкриття змагань із спортивного туризму та краєзнавста
Відкриття змагань із спортивного туризму та краєзнавста

У Парку Слави селища Іванівка відбулося відкриття 2-денних змагань із спортивного туризму та краєзнавства серед учнівської молоді закладів освіти Іванівської ОТГ. Участь у змаганнях беруть 6 команд закладів освіти Іванівської селищної ради: 2 середньовікові (Іванівський ліцей № 1 та Іванівський ліцей № 2) та 4 команди дітей молодшого віку (Іванівського ліцею № 1, Іванівського ліцею № 2, Благодатненського навчально-виховного комплексу «гімназія-заклад дошкільної освіти» та команда комунального закладу «Дитячо-юнацький центр»).
Для учасників команд працівником Іванівського РС ГУ ДСНС - 2 ДПРП Османовим А. проведено інструктажі з пожежної безпеки, ознайомлено з правилами поводження біля вогнища.
Під час урочистого відкриття зі словами привітання виступила директор КЗ «Дитячо-юнацький центр» Пташнік М.І., ознайомивши учасників із програмою змагань та суддівською колегією. Головний суддя – Батаєв І.М., керівник гуртка з туризму КЗ «Дитячо-юнацький центр»; заступник головного судді – Панкєєва І.О., керівник гуртка КЗ «Дитячо-юнацький центр»; суддя етапу «У колі друзів» – Пташнік М.І., директор КЗ «Дитячо-юнацький центр»; суддя етапу «Краєзнавча вікторина» – Могила В.А., заступник директора КЗ «Дитячо-юнацький центр»; начальник дистанції «Спортивне орієнтування» – Малихін М.В., інструктор з фізичної культури Іванівського ясла-садка «Світлячок»; суддя на дистанції «Спортивне орієнтування» – Кондрат Костянтин, вихованець гуртка КЗ «Дитячо-юнацький центр»; суддя на етапі «Велотуризм» у змаганні «Естафета з видів туризму» – Панкєєв О.В., секретар змагань – Криворучко Н.В., культорганізатор КЗ «Дитячо-юнацький центр» та комендант табору – Дозорець А.С., керівник гуртка КЗ «Дитячо-юнацький центр».
Після колективного огляду дистанції «Командна смуга перешкод», під керівництвом головного судді розпочалися змагання, програмою яких 17 травня передбачено спортивне орієнтування, конкурси «Туристська страва» та «У колі друзів» і краєзнавча вікторина; а 18 травня – естафета з видів туризму та підбиття підсумків змагань.
Усі учасники 2-денного заходу перебувають у наметовому містечку під пильним наглядом керівників команд, членів суддівської колегії, медичних працівників Іванівських ліцеїв № 1 і № 2 та працівників Іванівського відділення поліції Каховського ВП ГУ НП України в Херсонській області. Тож бажаємо командам позитивних вражень, гарного настрою, безпечного відпочинку та гідного представлення своїх закладів у змаганнях.

Переглядів: 209 | Додав: ivanivka_cdt | Рейтинг: 0.0/0