Головна » 2019 » Вересень » 30 » ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У "ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОМУ ЦЕНТРІ"
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У "ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОМУ ЦЕНТРІ"

13 вересня 2019 року у комунальному закладі «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради

відбулося свято – День відкритих дверей «Країна творчості вітає друзів", на яке завітали всі бажаючі займатися в гуртках. У цей день для малечі культорганізатор Криворучко Наталія Вікторівна підготувала квест. Така форма проведення Дня відкритих дверей дає змогу дітям познайомитися з роботою гуртків та в подальшому стати вихованцями центру. Присутні на святі ще раз переконалися у тому, що учні, об’єднані любов’ю до мистецтва, мають бажання розвивати свої здібності, а щирі і гарячі серця дорослих людей допомагають юним і допитливим пізнати світ і себе, долучитись до прекрасного, зробити перші відкриття, здобути перші перемоги. Керівники гуртків у цікавій формі повели дітей по ігрових станціях закладу, щоб діти змогли перевірити свої знання та вміння в тій сфері, яка їм до вподоби. Станція «Туристська» (туристсько-краєзнавчий напрямок керівник Батаєв І.М.), станція «Намистинка» (гурток декоративно-прикладного напрямку, керівник Панкєєва І.О.), станція «Танці, музика та сміх» (гурток художньо–естетичного напрямку, керівник Бузган І.М.)., станція «Шахи» (фізкультурно-спортивний напрямок, керівник Радиш П.Г.), станція "Спортивна" (фізкультурно-спортивний напрямок, керівник Ждан Д.С.)

Гості свята мали змогу переглянути виставку чудових, власноруч виготовлених дитячих робіт з бісеру, паперу, в’язаних речей. Роботи з образотворчого мистецтва вразили майстерністю та професіоналізмом. Особливу увагу вихованці закладу звернули на інформаційне видання навчального закладу – щомісячний випуск дитячої газети «ПРОМІНЬ»

Директор закладу Пташнік М.І. побажала всім учасникам успіхів у навчанні та перемог у конкурсах та змаганнях.

Переглядів: 200 | Додав: ivanivka_cdt | Рейтинг: 0.0/0