Головна » 2020 » Березень » 13

У період з 02 по 11 березня 2020 року комунальним закладом «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради проведено районний етап обласної виставки серед учнівської молоді з декоративно-ужиткового мистецтва „Знай і люби свій край” у 2020 році.

Мета виставки:

- підведення підсумків роботи гуртків декоративно-ужиткового мистецтва;

- пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напрямку;

- залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті;

- художньо-естетичне виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національної культурної спадщини.

У виставці беруть участь індивідуальні творчі роботи, які відображають кращі традиції українського національного мистецтва, культурну спадщину українського народу і цілком відповідають темі виставки.

Експонати для виставки надані здобувачами освіти з 4 закладів освіти І ... Читати далі »

Переглядів: 201 | Додав: ivanivka_cdt | Дата: 13.03.2020 | Коментарі (0)