Головна » 2018 » Травень » 5 » Огляд-конкурс дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй – 2018»

Наша таврійська земля  багата здібними, талановитими та обдарованими дітьми. І це  кожного року підтверджується на  щорічному  огляді- конкурсі дитячої та юнацької творчості «Таврійський барвограй». Справжнім зо­ре­падом  юних  та­лантів дивував гля­дачів  звітний концерт переможців  районного етапу огляду- конкурсу під назвою «Україна – це ми!»,  організований комунальним закладом «Іванівський Центр дитячої творчості»., який відбувся 04 травня поточного року.

У  фойє  була організована виставка робіт шкіл Іванівської ОТГ та вихованців центру дитячої творчості.  Тут – і вишивані рушники, картини, виконані різною технікою, вироби з дерева, бісеру та різноманітних матеріалів, композиції, малюнки, аплікації, виготовлені руками дітей.

На сцені КЗ «Районний будинок культури» виступили неодноразові переможці обласного етапу хор  КЗ «Іванівський Центр дитячої творчості» (керівник Дереза Г.М.), вокальний ансамбль «Веселка» комунального закладу «Іванівський ЦДТ», який  працює на базі Нововасилівського НВК (керівник Мовчан.О.О.), солісти Гайко Дмитро,  Артеменко Аліна та Дереза Поліна, учні Іванівської гімназії (керівник Дереза Г.М..), читці  Васильєва Юлія  з Іванівської гімназії,   Грицишина Катерина з Новодмитрівськї загальноосвітньої школи,  Міркевич Вероніка з Благодатненського НВК,   танцювальні колективи «Ритм» (Іванівська гімназія, керівник Юрова І.М.), «Південні зірочки» та «Едем» (КЗ «Іванівський Центр дитячої творчості», керівники Тутова О.В. та Анодій  А.В.). Вперше переможцями районного етапу стали хоровий колектив Трохимівського НВК (керівник Дзюба Т.І.),  солісти-вокалісти Гончарова Влада з Новосеменівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гнатенко Юлія з Трохимівського НВК, Лобкова Крістіна, учениця Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вокальний ансамбль  Воскресенської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Чкан Т.П.), театральний колектив Благодатненського  НВК (керівник Сапунова  Л.А.),  учнівський колектив Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ( керівник Тишковець Я.О), танцювальний колектив «Веселі промінчики» з Любимівської загальноосвітньої школи (керівник  Ткаченко Л.П.), чудову гру на баяні продемонстрували учениця Іванівської гімназії Первакова Катерина  та квартет у складі   Кошелюка Кіріла,  Первакової Катерини, Щербань Софії та Артеменко Аліни.

Весь концерт від перших слів ведучих  до фінальної сцени пронизаний любов’ю до рідної України, вшануванням, збереженням її традицій і духовних цінностей, наповнений болем за минуле, тривогою за теперішнє Батьківщини і надією на краще її майбутнє.

По закінченні концерту перед присутніми виступила  головний спеціаліст  відділу освіти Іванівської селищної ради Перепелко Ірина Володимирівна,  яка подякувала всім за кропітку працю та побажала нових творчих злетів. Всі  учасники звітного концерту нагороджені грамотами  голови селищної ради.

За збереження  і популяризацію мистецьких традицій  грамотами нагороджено Дерезу Галину Миколаївну, Юрову Інну Миколаївну, Анодій Анастасію Вікторівну, Тутову Оксану Вадимівну, Мовчан Олену Олександрівну, Ткаченко Людмилу Павлівну, Дзюбу Тетяну Іванівну, Сапунову Лілію Анатоліївну, Кидалову Наталію Володимирівну, Чкан Тетяну Пимонівну.

Переглядів: 392 | Додав: ivanivka_cdt | Рейтинг: 0.0/0