Головна » 2020 » Березень » 13 » "ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ"
"ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ"

У період з 02 по 11 березня 2020 року комунальним закладом «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради проведено районний етап обласної виставки серед учнівської молоді з декоративно-ужиткового мистецтва „Знай і люби свій край” у 2020 році.

Мета виставки:

- підведення підсумків роботи гуртків декоративно-ужиткового мистецтва;

- пропаганда та популяризація досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напрямку;

- залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті;

- художньо-естетичне виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національної культурної спадщини.

У виставці беруть участь індивідуальні творчі роботи, які відображають кращі традиції українського національного мистецтва, культурну спадщину українського народу і цілком відповідають темі виставки.

Експонати для виставки надані здобувачами освіти з 4 закладів освіти Іванівської об’єднаної територіальної громади: Іванівського ліцею № 1, Іванівського ліцею № 2, Воскресенської початкової школи, Трохимівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- дошкільний навчальний заклад». Роботи також надійшли з 2 загальноосвітніх закладів Іванівського району на базі яких проводяться заняття гуртків від КЗ «Дитячо-юнацький центр» - Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (гурток «Умілі руки «Всемійко, керівник Матійків С.В.), Дружбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» (гурток «Квілінг», керівник Мірошниченко І.А.).

Після підведення підсумків районного етапу, кращі роботи школярів будуть подані на обласну виставку.

Переглядів: 198 | Додав: ivanivka_cdt | Рейтинг: 0.0/0