Головна » 2017 » Червень » 8 » Змагання юних туристят в Молодіжному парку
09:34
Змагання юних туристят в Молодіжному парку

6 червня 2017 року стартував щорічний туристичний зліт для вихованців пришкільних таборів в Молодіжному парку,  який подарував гарний настрій і позитивну енергію. В змаганнях взяла участь команда «Топ – топ»  Іванівської гімназії (опорного закладу) освітнього округу району, та команда «Туристята» Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. Час, проведений на туристичному зльоті, для всіх присутніх промайнув цікаво, насичено, весело. Навіть і погода не спромоглася до своїх «примх». Було сонячно, кожен мав змогу насолоджуватися свіжим повітрям. Під час зльоту діти взяли участь у різноманітних  спортивних конкурсах і естафетах: вертикальний маятник, мишеловка, гаті, завал, кочки,  спортивне орієнтування.

                  Фінальною частиною зльоту був майстер-клас, який показала-команда-переможець І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Іванівської гімназії (опорного закладу) освітнього округу району.

                  Поверталися до своїх пришкільних таборів учасники туристичного зльоту хоч стомленими, але задоволеними і переповненими емоцій.

Переглядів: 61 | Додав: ivanivka_cdt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0