Головна » 2015 » Квітень » 30 » Таврійский барвограй 2015
Таврійский барвограй 2015

З метою розвитку духовно-моральних цінностей особистості засобами мистецтва, виявлення та сприяння розвитку  творчих здібностей учнів в галузі художньо-естетичної творчості протягом березня – квітня  2015 року в районі проходив  І –  й (районний) етап обласного огляду дитячо-юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй».  В ньому взяли участь  танцювальні, вокальні, фольклорні колективи та окремі виконавці загальноосвітніх  навчальних закладів та  КЗ «Іванівський Центр дитячої творчості». 21 квітня  поточного року відбувся звітний концерт переможців  районного етапу  конкурсу. На сцені КЗ «Районний будинок культури» виступили  неодноразові переможці  обласного  етапу  хор Іванівської гімназії (керівник Дереза Г.М.),  вокальний ансамбль «Калинонька» з Воскресенської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Мовчан.О.О.), вокальний ансамбль КЗ «Іванівський Центр дитячої творчості»  на базі Трохимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Веснянка» (керівник Дзюба Т.І.), солісти Бойкова Катерина, Потапова Влада, Гайко Дмитро (керівник Гетало В.І.), Пую Яна  (Новосеменівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Макаєва Р.П.), Бабакова Юлія з Фрунзенської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Істоміна О.В.), Бачуріна Єлизавета та Червона Олександра (Іванівська гімназія, керівник Дереза Г.М.), читці Шевчук Вікторія (Іванівська гімназія) та Хасанова Лейла (Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів№2),  з власним віршем «Україна» виступила  Гетало Катерина (Іванівська гімназія),  танцювальні колективи «Ритм»  (Іванівська гімназія, керівник Юрова І.М.), «Південні зірочки» та «Едем» (КЗ «Іванівський Центр дитячої творчості»,  керівники Тутова О.В.  та Матвеєва А.В.).  Вперше   переможцями районного етапу стали Пую Артем з Новосеменівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Гранальська Аміна з Іванівської гімназіі, Гончаров  Юрій    з Любимівськох ЗОШ І-ІІІ ступенів, танцювальний ансамбль «Ежевичка» з Любимівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник І. Вишнякова), театр моди «Мамина сорочка» (Іванівська гімназія, керівник Юрова І.М.).

Весь концерт від перших слів ведучої до фінальної сцени пронизаний любов’ю до рідної  України, вшануванням, збереженням її традицій  і  духовних цінностей, наповнений болем за минуле, тривогою за теперішнє Батьківщини  і надією на краще її майбутнє.

По закінченні  концерту перед  присутніми виступила начальник відділу освіти Шикуленко Л.І., яка подякувала  всім за кропітку працю та побажала нових творчих злетів.

Переглядів: 402 | Додав: cdt | Рейтинг: 0.0/0