Головна » 2017 » Лютий » 28 » Семінар "Виховання національної свідомості школярів засобами народознавства"
13:02
Семінар "Виховання національної свідомості школярів засобами народознавства"

24 лютого 2017 року на базі Новосеменівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар «Виховання національної свідомості школярів засобами народознавства. В роботі семінару взяли участь відповідальні за туристсько- краєзнавчу роботу та патріотичне виховання в навчальних закладах.

На пленарному засіданні семінару розглянуто питання щодо шляхів формування патріотичних почуттів у школярів, засобів, форм та методів виховання у підростаючого покоління національноі свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини. Заступник директора Чернявська Ж.Є познайомила присутніх з можливостями народознавства у виховній роботі закладу. Для учасників семінару проведено екскурсію до Кімнати школяра та шкільного краєзнавчого музею. Наприкінці семінару учнями школи під керівництвом педагога – організатора Горобей.Є. підготовлено виховний захід «Масляна».

Директор комунального закладу «Іванівський Центр дитячої творчості» Пташнік М.І. подякувала організаторам семінару за отримані враження та гостинність.

Переглядів: 96 | Додав: cdt | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0