Головна » 2018 » Жовтень » 23 » Обласні туристичні змагання працівників освіти
Обласні туристичні змагання працівників освіти

Із 19 по 21 жовтня 2018 року на території урочища Ближні Карабаї Олешківського району відбулися обласні туристсько-краєзнавчі змагання працівників закладів освіти Херсонщини. Позмагатися приїхали 14 команд, у тому числі й Іванівської ОТГ, які були відряджені на змагання за рахунок ради голів профкомів та профорганізацій працівників освіти Іванівського району. Честь нашої об’єднаної громади відстоювала команда у складі:

• Панкєєва Олександра Вікторовича, вчителя фізичної культури Іванівського ліцею №2;

• Малихіна Максима Вадимовича, вчителя фізичної культури Іванівської гімназії (опорний заклад) освітнього округу району;

• Гриб Світлани Сергіївни, завідувача Іванівського ясла-садка «Світлячок»;

• Батаєва Івана Миколайовича, керівника гуртків комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради;

• Ведмецької Ліни Володимирівни, вихователя Іванівського ясла-садка «Світлячок»;

• Рудики Володимира Олександровича, відповідального за військово-патріотичне виховання Іванівської гімназії (опорний заклад) освітнього округу району.

Конкурсна програма була представлена трьома видами випробувань: естафета з видів туризму (техніка пішохідного туризму, велотуризм, водний туризм), командна смуга перешкод, ТКМ (крос-похід). За підсумками усіх видів змагань збірна команда профспілкової організації Іванівського району посілала 5 місце у загальному заліку з 14 команд області.

Висловлюємо подяку учасникам команди і бажаємо їм подальших успіхів та перемог!

Переглядів: 261 | Додав: ivanivka_cdt | Рейтинг: 0.0/0