Головна » 2020 » Березень » 10 » Конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум»
Конкурс читців, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум»

10 березня 2020 року в актовій залі комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради відбувся районний етап щорічного обласного конкурсу читців, присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум» . Захід підготовлено та проведено спільно з комунальним закладом «Базова бібліотека Іванівської селищної ради».

Конкурс мав на меті популяризацію високо художнього таланту поета, письменника, художника Тараса Шевченка, творчість якого стала вершиною досягнень української літератури XIX ст.; привернення уваги дітей та молоді до творчого доробку Кобзаря; заохочення до читання творівТ.Г.Шевченка; підвищення інтересу до творчості великого українського поета серед дітей, підлітків та молоді шляхом надання можливості сучасного культурного погляду на творчий доробок поета, осучаснення сприймання творчості митця.

Учасниками конкурсної програми стали 26 здобувачів освіти та два творчих учнівських колективи всіх шести закладів освіти Іванівської об’єднаної територіальної громади.

Юні декламатори читали напам’ять вірші поета у номінації «читці-аматори», а учнівські колективи показали авторські постановки у номінації «поетичні театри». Всі учасники були поділені на вікові категорії : молодшу (7-9 років), середню (10-13 років), старшу (14-17 років). Оцінюючи виступи учасників, журі враховувало такі критерії: художній рівень репертуару, оригінальність створення композицій, рівень виконавської майстерності, сценічну культуру, використання музики, шумів, інших додаткових ефектів.

За підсумками конкурсу серед читців-аматорів перемогу здобули:

Молодша вікова категорія:

І місце – Крилова Вікторія (Трохимівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», вчитель Ніколаєнко Т.В.);

ІІ місце – Міркевич Вероніка (Благодатненський навчально-виховний комплекс «гімназія – заклад дошкільної освіти», вчитель Міркевич Д.С.);

ІІІ місце – Левун Ніколіна (Трохимівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», вчитель Ніколаєнко Т.В.).

Середня вікова категорія:

І місце – Данків Євгеній (Благодатненський навчально-виховний комплекс «гімназія – заклад дошкільної освіти», вчитель Сагалюк Н.О.);

ІІ місце – Сімакова Дар’я (Іванівський ліцей № 1, вчитель Гузар Л.В.));

ІІІ місце – Галстян Стелла (Іванівський ліцей № 1, вчитель Гузар Л.В.).

Старша вікова категорія:

І місце – Бабешко Віра (Іванівський ліцей № 2, вчитель Дзуган М.А.);

ІІ місце – Тумченок Дарія (Благодатненський навчально-виховний комплекс «гімназія – заклад дошкільної освіти», вчитель Сагалюк Н.О.);

ІІІ місце – Курдулян Анна (Іванівський ліцей № 2, вчитель Дзуган М.А.).

У номінації «поетичні театри» переможцями стали:

учнівський колектив «Пролісок» (Трохимівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», керівник - учитель Ніколаєнко Т.В.);

учнівський колектив Іванівського ліцею № 1 (керівник – учитель Ятченко О.О.).

Всі переможці та учасники конкурсу нагороджені грамотами.

Дякуємо всім, хто відгукнувся вшанувати творчість Т.Г. Шевченка та вітаємо переможців конкурсу! Висловлюємо також слова великої вдячності вчителям початкових класів, української філології закладів освіти за підготовку учасників до конкурсу.

Переглядів: 172 | Додав: ivanivka_cdt | Рейтинг: 0.0/0