Головна » 2017 » Червень » 8 » Фестиваль дитячої творчості на березі Чорного моря
Фестиваль дитячої творчості на березі Чорного моря

06-07 червня 2017 року  за підтримки Херсонського центру позашкільної роботи, Білозерського районного центру дітей та юнацтва, Скадовського центру дитячої та юнацької творчості,  ТРК «Скіфія» Херсонським державним будинком художньої творчості у місті Скадовську проведено      ХІ Міжнародний фестиваль дитячої  творчості «Скадовськ збирає друзів». Протягом двох днів у фестивалі взяли участь більше двох тисяч  дітей з 5 областей України та Білорусі у номінаціях «хореографічне мистецтво», «декоративно-прикладне мистецтво», «образотворче мистецтво», «вокальне мистецтво», «театральне мистецтво», «художнє читання», «театри дитячої моди». Іванівський район на фестивалі дитячої творчості представляли Дереза Поліна, Артеменко Аліна (вихованки комунального закладу «Іванівський Центр дитячої творчості»), Козлова Юлія (Агайманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) – у номінації «вокал», Грицишина Катерина  (Новодмитрівська загальноосвітня школа                      І-ІІІ ступенів) та Міркевич Вероніка  (Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)  у номінації «художнє читання».

Рішенням журі ХІ Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів»   Дереза Поліна, Артеменко Аліна, Грицишина Катерина  нагороджені  дипломом ІІІ ступеня, Козлова Юлія, Міркевич Вероніка – дипломом ІІ ступеня.

Бажаємо юним дебютанткам нових перемог!

Переглядів: 343 | Додав: ivanivka_cdt | Рейтинг: 0.0/0