Головна » 2018 » Березень » 23

Писанка — символ України, національне  культурне надбання, яке презентує неповторну сутність українського народу та нерозривну єдність з попередніми поколіннями. З метою пропаганди та популяризації декоративно-ужиткового мистецтва, розвитку і поширенню українського писанкарства, як художнього явища і культурного феномену, активності учнів у відродженні народних ремесел, традицій та обрядів; виховання у дітей поваги до національної культури та історії нашого народу; популяризації Великодніх звичаїв та традицій; формування духовних, громадянських якостей та поважного ставлення до національної культурної спадщини українського народу, протягом  березня 2018  року проведено районний етап&nbs ... Читати далі »

Переглядів: 541 | Додав: ivanivka_cdt | Дата: 23.03.2018