Головна » 2017 » Квітень » 04

З метою пропаганди та популяризації декоративно-ужиткового мистецтва, розвитку і поширенню українського писанкарства, як художнього явища і культурного феномену, активності учнів у відродженні народних ремесел, традицій та обрядів; виховання у дітей поваги до національної культури та історії нашого народу; популяризації Великодніх звичаїв та традицій; формування духовних, громадянських якостей та поважного ставлення до національної культурної спадщини українського народу, протягом  березня 2017 року проведено  районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Сміється писанка  у всій красі. В зазначеному заході взяли участь учні з  11 загальноосвітніх навчальних закладів та вих ... Читати далі »

Переглядів: 551 | Додав: cdt | Дата: 04.04.2017